Close
Type at least 1 character to search
Back to top

Veri Toplama ve Analiz

Veri Toplama ve
Analiz

TrueFeedBackChain, blockchain tabanlı bir veri toplama ve analiz platformudur. TrueFeedBack uygulamasında kullanıcılar anonim kalırlar ve paylaştıkları veriler için kriptopara ödülü kazanırlar. TrueFeedBack her türlü verinizi kazanca dönüştürür! “Sizin veriniz, sizin kazancınız” mottosuyla yola çıkan TrueFeedback, kişilerin anonim kalarak bilgi paylaştığından emin olduğu ve blockchain teknolojisi kullanan bir dijital platformdur.

Hayatımızın her alanında verinin önemli olduğu bir süreçte yaşıyoruz. Kullanıcılardan aldığınız veriyi daha doğru ve etkin kararlar vermenizde yardımcı olmada kullanmak için analiz eden bir platform sunuyoruz. Çarpıcı görseller ve raporlar ile şirketinizin değerine değer katıyoruz.

Neler Yapabilirz?

Pazar Araştırması

Uygulamamızdaki anket modülü ile size özel, lokasyon bazlı hızlı sonuç alabileceğiniz nesnel veriler üretiyoruz.

Görev & Gizli Müşteri

Mağazalarınız denetlenmesi veya ürün satışlarının artırılması gereken durumlarda görev modülü ile kullanıcıları teşvik ediyoruz.

Organik Erişim

Reklam modülümüz ile dilediğiniz URL’ye kullanıcılarımızı yönlendirebiliyoruz.

Oyun İçi Etkileşim

Uygulama içinde bulunan oyunlara ek olarak Candy Crush gibi popüler bir oyundaki nesnelerin yerine sizin ürünlerinizi yerleştirerek sürekli görünür kılabiliyoruz.